ORGANIZACJA SPOŻYWANIA OBIADÓW

15 - 19 kwietnia 2024r.

15.04.24r.
Poniedziałek

Zupa neapolitańska z makaronem, serem żółtym, zabielana, na wywarze kostno-warzywnym. (1,3,7,9) Pulpet wieprzowy w sosie pomidorowym, (1,7) Ziemniaki gotowane, koper, Surówka z czerwonej kapusty z kukurydzą, oliwą. Kompot z owoców mieszanych (śliwka, gruszka) słodzony miodem. Banan.

16.04.24r.
Wtorek

Zupa kalafiorowa z ziemniakami, zabielana na wywarze kostno-warzywnym. (7,9) Risotto: ryż brązowy, mięso z indyka z warzywami ( marchew, cukinia, por), (1) Ogórek kiszony. Napój z cytryną i miodem. Serek naturalny.(7)

17.04.24r.
Środa

Zupa pomidorowa z ryżem, zabielana, na wywarze kostno-warzywnym.(7,9) Stek wieprzowy z duszoną cebulą, (1) Ziemniaki gotowane, koper, Bukiet warzyw Kompot z wiśni słodzony miodem. Gruszka.

18.04.24r.
Czwartek

Zupa z fasolki szparagowej, zabielana na wywarze kostno-warzywnym.(7,9) Sznycel drobiowy duszony w sosie własnym, (1) Makaron razowy (1,3) Ogórek świeży Kompot z owoców mieszanych ( truskawka, jabłko). Pomarańcza.

19.04.24r.
Piątek

Zupa szpinakowa z ziemniakami, zabielana, na wywarze kostno-warzywnym. (1,7,9) Kotlet mielony z ryby ( tilapia), (1,3,4) Ziemniaki gotowane, koper, Surówka z kiszonej kapusty z marchwią, oliwą Kompot z czarnej porzeczki słodzony miodem. Jabłko.

Sporządziła:  inż. Cecylia Gołębiewska

Substancje powodujące alergię Rozporządzenie UE 1169/11 Zboża zawierające gluten(1), skorupiaki i produkty pochodne (2), jaja i produkty pochodne (3), ryby produkty pochodne (4), orzeszki ziemne (5), soja i produkty pochodne (6), mleko i produkty pochodne (7),orzechy(8),seler i produkty pochodne (9), gorczyca i produkty pochodne (10), nasiona sezamu i produkty pochodne (11), dwutlenek siarki i siarczyny (12), łubin i produkty pochodne (13), mięczaki i produkty pochodne (14).

Numer rachunku bankowego, obowiązujący od 01.02.2023r.:

Citi Handlowy: 31 1030 1508 0000 0008 2306 1001

W tytule wpłaty należy podać:
1. Miesiąc i rok, na który zostały wykupione obiady,
2. Imię i nazwisko dziecka, klasa, do której uczęszcza dziecko.

W celu uniknięcia zwrotów opłat za obiady prosimy o wpłaty w wyznaczonym terminie

Odpisy

Odpisy należy zgłaszać w dni robocze, z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, do godziny 10:00, osobiście w sekretariacie szkoły, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jak tez poprzez aplikację iOplaty.. Nie należy pomniejszać wpłat za obiady na kolejny miesiąc. Odpis zostanie zwrócony na konto bankowe, z którego wysłany był przelew.
Prosimy Rodziców, którzy przelewy za obiady realizują inaczej niż przez własne konto bankowe, o podanie numeru konta, na które szkoła będzie mogła zwrócić pieniądze. Należy to zrobić wypełniając poniższy wniosek.

Pobierz wniosek TUTAJ

Wypełniony wniosek należy odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Postępowanie w przypadku zgubienia Olsztyńskiej Karty Ucznia

Zgubienie Olsztyńskiej Karty Ucznia  należy zgłosić w sekretariacie szkoły . Koszt nowej Karty wynosi 1 zł. Przelew należy wykonać na podany numer konta:

31 1030 1508 0000 0008 2306 1001

W tytule przelewu należy napisać „Olsztyńska Karta Ucznia” oraz podać imię, nazwisko i klasę, do której uczęszcza uczeń. Po dokonaniu opłaty - Olsztyńską Kartę Ucznia należy odebrać w sekretariacie szkoły.