Komunikat Dyrektora 20-03-2021

Szanowni Państwo,

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia - w okresie od 22 marca do 9 kwietnia 2021 r. zajęcia edukacyjne dla uczniów klas 1-8 odbywają się w formie kształcenia na odległość (z wyjątkiem przerwy świątecznej 1.04 – 6.04. 2021).
Opłaty uiszczone za obiady, za m-c marzec, zostaną rozliczone w opłatach kwietniowych – szczegółową informację otrzymacie Państwo w terminie późniejszym.
W przypadku pytań wątpliwości, proszę kontaktować się z wychowawcami klas, sekretariatem szkoły (tel. 89 5335045) lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo przez e-dziennik Librus.

Żyjemy w strasznie trudnym czasie, trudnym dla nas dorosłych ale jeszcze trudniejszym dla naszych dzieci. Ważne jest, aby wiedziały, że wspieramy ich, że nie ma sprawy o której nie moglibyśmy porozmawiać, że nic nie jest ważniejsze, dla nas, od nich. Życzę Państwu siły i cierpliwości, a przede wszystkim zdrowia, żeby sprostać tym ważnym wyzwaniom.

Serdecznie pozdrawiam

Zofia Barbara Bogacz