Wicedyrektor Szkoły

mgr DOROTA ROMANOWSKA

Pani wicedyrektor mgr Dorota Romanowska:

• Współpracuje z Radą Rodziców i pedagogiem szkolnym w zakresie spraw wychowawczych i opiekuńczych.
  • Kieruje pracą zespołu wychowawczego.
  • Organizuje uroczystości szkolne i kontroluje ich przebieg.
  • Nadzoruje prawidłową organizację wycieczek dydaktycznych i klasowych, biwaków i imprez klasowych.
  • Opracowuje tygodniowy plan zajęć dydaktycznych
  • Dba o poziom pracy wychowawczej i opiekuńczej szkoły.
  • Dba o dyscyplinę pracy nauczycieli i uczniów, wypracowuje nowe metody w celu jej poprawienia.
  • Czuwa nad przestrzeganiem planu zajęć lekcyjnych nauczycieli i uczniów.
  • Organizuje pracę szkoły podczas nieobecności nauczycieli.
  • Prowadzi dokumentację zastępstw (godzin nadliczbowych), monitoruje ich prawidłową realizację.
  • Organizuje całokształt pracy wychowawców klas.
  • Inspiruje do poszukiwania nowatorskich oraz skutecznych rozwiązań wychowawczych.