Z radością informujemy, że nasza Szkoła po raz kolejny uczestniczy w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. 2.0. W ramach tego programu otrzymaliśmy 15 000 PLN z przeznaczeniem na:

- zakup książek - 12 000 PLN

- promocję czytelnictwa - 3 000 PLN

Już od czerwca 2022 r zbieramy od uczniów, rodziców i nauczycieli propozycje książek, które warto zakupić do szkolnej biblioteki. Zaplanowaliśmy wiele projektów, konkursów, cyklicznych spotkań z książką oraz z ciekawymi ludźmi i twórcami literatury.

Mamy nadzieję, że nowości książkowe i działania podjęte przez nauczycieli przyczynią się do wzrostu czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.