Komunikat Dyrektora 17-07-2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy, Kochani Uczniowie!

Za nami trudny rok nauki szkolnej, okres wytężonej pracy, czas wyzwań i  nowych doświadczeń, z którymi mierzyliśmy się każdego dnia.
Dziękuję, Uczniom za  trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych wiadomości, umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Gratuluję sukcesów;
Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie dzieci i nauczycieli w kształceniu na odległość, za cierpliwość, wytrwałość, zrozumienie i wzajemną życzliwość;

Uruchomienie punktu szczepień powszechnych w Olsztynie

Szanowni Państwo,

od jutra tj. od 15 czerwca br. uruchomiony zostanie punkt szczepień powszechnych w Olsztynie przy ul. Mariańskiej 1, przeznaczony dla młodzieży w wieku od 12 do 15 lat, a utworzony w ramach Narodowego Programu szczepień przeciwdziałającego rozprzestrzenianiu się zakażeniom COVID-19. Młodzież będzie szczepiona preparatem Pfizer.

Ażeby ułatwić możliwość zaszczepienia się pierwszą dawką jeszcze przed wakacjami proszę o przekazanie informacji rodzicom uczniów w trybie pilnym. Proszę wykorzystać w tym celu wszelkie możliwe komunikatory.