Komunikat Dyrektora 11-05-2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 uczniowie wracają do:

• od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII, przechodzą na naukę w tzw. systemie naprzemiennym,
  • od 31 maja br. wszyscy uczniowie przechodzą na tryb nauki stacjonarnej w szkole.

Szczegółowy plan zajęć, organizację pracy przekażą wychowawcy klas.

Klasy I – III stacjonarnie pracują od 4.05.2021 r.

Obiady dla klas IV – VIII będą wydawane od 1.06.2021 r.

Do miłego zobaczenia!

Dyrektor Zofia Barbara Bogacz