Program Laboratoria Przyszłości pozwolił wyposażyć pracownię techniczną w różnorodne narzędzia oraz w nowe stanowiska pracy. Zakupiliśmy między innymi narzędzia do obróbki drewna.

Na zajęciach technicznych praktyka jest niezwykle ważna. Uczniowie będą mogli poznać omawiane zagadnienia nie tylko od strony teoretycznej, ale także od praktycznej. Co dla nich, niewątpliwie, jest znacznie atrakcyjniejsze.

Być może, niektórzy z nich zechcą swoją przyszłość właśnie z techniką. Zostaną rzeźbiarzami, producentami pięknych mebli lub tym, kim tylko zechcą. W galerii - uczniowie klasy V b podczas lekcji techniki, w nowej pracowni i  z nowymi narzędziami.

• a
  • b