Klasa VI b przy pracy podczas lekcji techniki. Tym razem uczniowie wykonują kokardy niepodległościowe. Zapewne założą je 10 listopada, kiedy w szkole będziemy obchodzić 105 rocznicę odzyskania niepodległości.

W realizacji zajęć wykorzystano narzędzia zakupione w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Uczniowie w trakcie pracy nad wykonaniem kokardy niepodległościowej.Uczniowie pracują nad wykonaniem kokardy niepodległościowejUczniowie pracują nad wykonaniem kokardy patriotycznej

Uczniowie pracują nad wykonaniem kokardy patriotycznej