Konkurs na prace prezentujące sylwetkę Patrona naszej szkoły - Wojciecha Kętrzyńskiego, rozstrzygnięty.

Przypomnijmy! Klasy I - III rywalizowały w przedstawieniu portretu Wojciecha Kętrzyńskiego, uczniowie klas starszych poszukiwały informacji o nim, by przedstawić je w postaci plakatu lub prezentacji multimedialnej. Efekty prac przerosły oczekiwania organizatorów. Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursach włożyli w swoje prace maksimum zaangażowania i kreatywności. To, co wypracowali, mogliśmy podziwiać na szkolnych korytarzach. Prace konkursowe posłużyły również jako kanwa dla klasowych wycieczek edukacyjnych.

Laureaci nagrodzeni zostali podczas apelu kończącego rok szkolny 2021/2022

Poniżej prezentujemy kilka prac konkursowych, zainteresowanych szerszą perspektywą, zapraszamy do galerii.

Po przeczytaniu artykułu, kliknijcie również w zamieszczony link. Znajdziecie tam nagrodzoną prezentację multimedialną.

Praca kryje w sobie różne tajemnice. Mamy nadzieję, że odkryjecie je wszystkie. Miłego oglądaniasmile

Wojciech Kętrzyński - życie oraz dokonania