Poloneza czas zacząć!

Tym tradycyjnym tańcem, 15 czerwca 2022 r.,  ósmoklasiści Szkoły Podstawowej nr 15 w Olsztynie rozpoczęli swój ostatni bal. Uroczyste stroje, podniosłe nastroje absolwentów, rodziców i nauczycieli towarzyszyły już od chwili, kiedy uczniowie przygotowywali się do tańca. Kiedy zabrzmiały pierwsze takty muzyki, na twarzach wszystkich zagościło wzruszenie. Jeszcze uczniowie szkoły, a już za chwilę absolwenci. Młodzi ludzie rozpoczynający nowy etap w swoim życiu.

Ósmoklasiści zatańczyli doskonale, o czym świadczyły gromkie brawa wszystkich zgromadzonych. Następnie przyszedł czas na podziękowania. Uczniowie wyrazili swoje uznanie Dyrektorowi Szkoły, wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Dyrektor Szkoły, p. Barbara Bogacz, podziękowała uczniom za chwile wzruszenia dostarczone tańcem oraz za czas wspólnie spędzony w szkole, rodzicom zaś, za trud włożony w wychowanie dzieci.

Po części uroczystej, już wkrótce absolwenci, oddali się radosnej zabawie, trwającej do późnych godzin wieczornych.

• bal
  • bal1