Dnia 7 listopada obchodziliśmy w szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.
Aby uczcić ten dzień uczniowie przybyli do szkoły przebrani w przepiękne bajkowe stroje.
Dzieci z klas 1-3 brały udział w Paradzie postaci z bajek przy muzyce Walta Disneya. Uzupełnieniem imprezy była nauka tańca z panią Agnieszką.
Starsi uczniowie, z klas 4-8, brali udział w konkursie „Najlepsze przebranie za postać bajkową”. Jury oceniało: opowieść o swojej postaci, podobieństwo do bohatera i kreatywność w wykonaniu stroju. Do konkursu zgłosiło się 20 osób. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. W Konkursie zwyciężyły: Hania Prokopczuk, Anastazja Marć i Viktoria Warzybok.

Relacja z imprezy w galerii.