Każdy z nas ma Super Moce - talenty, mocne strony, cechy. Ta idea towarzyszyła nam wszystkim 15 września 2023 r. podczas szkolnych obchodów Dnia Kropki. Samorząd Uczniowski, który przejął pieczę nad tym dniem przygotował dla uczniów szereg kreatywnych aktywności. Każdy mógł zmierzyć się z kreatywnym zadaniami ukrytymi w kodach QR, rozwiązać 12 zagadek w ukrytych na terenie szkoły stacjach zadaniowych czy też wziąć udział w kreatywnym teście czujności.

Zwieńczeniem Dnia Kropki w Naszej Szkole było przygotowanie Szkolnego Drzewa Talentów, które zamiast liści, wypuściło moc kropek z super mocami naszych uczniów. Chociaż Dzień Kropki obchodzimy tylko raz w roku, warto pamiętać przez cały czas, że wszyscy mamy talenty i mocne strony, nawet wtedy, kiedy jeszcze trudno nam je dostrzec.