Dnia 20 lutego reprezentanci klasy 3a i 5b wraz z wychowawcami Ewą Żwirko i Elżbietą Sowa uczestniczyli w uroczystej gali wręczenia nagród w związku z konkursem zorganizowanym przez Michelin Polska na Facebooku EKO SZKOŁA. Spotkanie odbyło się w sali Forum na terenie Michelin.
W konkursie zajęliśmy 2 miejsce. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się dużo ciekawych informacji o firmie. Organizatorzy przeprowadzili konkursy.
Michelin rep reprezentowali:
Grzegorz Wojasinski - Dyrektor d/s Public Affairs
Piotr Sokół Dyrektor - Personalny
Marzanna Żerańska - Szefowa Serwisu Bezpieczeństwa
Paweł Kowalewski - Specjalista ds Ochrony Środowiska
Katarzyna Myhan - Specjalista ds Komunkacji.

Za II miejsce nasza szkoła otrzymała 10 zestawów pojemników do segregacji odpadów.

dyplom dla sp15 w Olsztynie za uzyskanie 2 miejsca w konkursie eko szkoładyplom dla sp15 w olsztynie za uzyskanie 2 miejsca w konkursie eko szkoła