16 lutego 2024 roku, na sali gimnastycznej odbyły się kolejne rozgrywki sportowe dla klas młodszych. Dzieci  w dwóch kategoriach wiekowych: klasy II - III oraz klasy I zmagały się w konkurencjach zimowych. Były bobsleje, biegi narciarskie, saneczkarstwo, hokej oraz rzuty śnieżkami do celu.

Wszystkie konkurencje odbywały się w formie zabawowej, bo sprzęt sportowy zastępowały nam kartony, a śnieżki - woreczki.

W klasach II - III puchar przechodni Mistrza Dziecięcych Igrzysk ponownie zdobyła klasa III a. Drugie miejsce ex aequo wywalczyła klasa III b i II a. Trzecie miejsce przypadło dla klasy II b.

W klasyfikacji klas I puchar Małego Mistrza trafił do klasy I b, drugie miejsce zajęła klasa I c, a trzecie - klasa I a.

Nagrody wręczała Pani Dyrektor Zofia Barbara Bogacz

Zawody przygotowali i prowadzili - Elżbieta Sowa i Krzysztof Zając.

Zobacz relację z turnieju.

Dzieci biorą udział w zawodach, pozują w grupie, trzymają transparent, ubrani są w jednakowe koszulkiZwycięzcy turnieju odbierają puchar